Anton Martineau - Mischtechnik auf Papier – Wicked – Handsigniert!!!
Bernadette Leijdekkers - Skulptur „TANZ! "unterzeichnet
Lucio del Pezzo - Litho - Schlecht
Amedee Lynen - Blick auf den Wald
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een abstracte ets in prima conditie van Ernst Vijlbrief, in potlood gesigneerd en gedateerd Juni 1963. 1e staat Épreuve d'artiste.
Niet ingelijst. Bladmaat: 25,5 cm x 33 cm. Wordt bij verkoop aangetekend verzonden 12,50 euro
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 4-3-2018 um 16:34 |
Endzeit | 11-3-2018 um 16:34 |