Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Hypnotiserend werk van Ernst Vijlbrief, gesigneerd en gedateerd in verso. Geschilderd in 1969 / 1996 (heel Yin Yang-ig, zie foto achterkant). Het zeer donkerblauwe/donkerpaarse centrum van het werk lijkt bij indirecte blootstelling aan licht bijna zwart. Eén van de meer intrigerende werken van Vijlbrief, mijns inziens. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 40cm x 40cm
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-11-2017 um 12:11 |
Endzeit | 9-12-2017 um 20:11 |