Ab Steenvoorden - Coffret - Gravure
Maurice Grothausen - L'IMPRESSION DE MES VOYAGES AUTOUR DU MONDE 2002
Marius Janssen - Rotterdam - la Maison Blanche
Erwin Verheyen - Rêver est la porte vers l'autre monde
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Hypnotiserend werk van Ernst Vijlbrief, gesigneerd en gedateerd in verso. Geschilderd in 1969 / 1996 (heel Yin Yang-ig, zie foto achterkant). Het zeer donkerblauwe/donkerpaarse centrum van het werk lijkt bij indirecte blootstelling aan licht bijna zwart. Eén van de meer intrigerende werken van Vijlbrief, mijns inziens. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 40cm x 40cm
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-11-2017 à 12:11 |
Heure de fin | 9-12-2017 à 20:11 |