Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Getiteld: één Bloem
Het werk is gesigneerd in potlood en met atelierstempel - 1994
99,5 cm x 65 cm
Wordt aangetekend in een kartonnen koker verstuurd.
Startzeit | 29-2-2016 um 19:11 |
Endzeit | 7-3-2016 um 19:11 |