Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Getiteld: één Bloem
Het werk is gesigneerd in potlood en met atelierstempel - 1994
99,5 cm x 65 cm
Wordt aangetekend in een kartonnen koker verstuurd.
Heure de début | 29-2-2016 à 19:11 |
Heure de fin | 7-3-2016 à 19:11 |