Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 2001 |
Technik | C-Print |
Stil | Realistisch |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 20 x 14 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 20 x 14 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Roy". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen. Daarop zijn veegjes te zien. De foto's zelf zijn in perfecte nieuwstaat!
Zustand | Wie neu | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Muiden, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Muiden, Niederlande |
Startzeit | 10-12-2020 um 20:30 |
Endzeit | 19-12-2020 um 15:46 |