Corry Ammerlaan - Danser ensemble
Jose Fernanda - À l'extérieur 1
Bruno Delvigne - "coucher de soleil dans paysage"
Theo van der Horst - Joueurs de football en 3 parties
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 2001 |
Technique | C-Print |
Style | Réaliste |
Dimensions | 20 x 14 cm (h x l) |
incl. cadre | 20 x 14 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Roy". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen. Daarop zijn veegjes te zien. De foto's zelf zijn in perfecte nieuwstaat!
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Muiden, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Muiden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-12-2020 à 20:30 |
Heure de fin | 19-12-2020 à 15:46 |