Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Ben Zegers - „Blumen pflücken für Blinde“ – signierter Druck/Collage von 1993
John Hesselberth - Anatomie in einem Raum - Ets
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1974 |
Stil | Minimalistisch |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 59 x 42 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 |
Superstrakke compositie van de Duitse kunstenaar Esto Stobinski. Zeefdruk op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘74) en genummerd (6/50). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 59cm x 42cm (blad), 48cm x 40cm (beeld)
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 10-2-2020 um 14:16 |
Endzeit | 24-2-2020 um 19:28 |