Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilderij van Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Titel: Las Canarias (rechtsonder) en linksonder gesigneerd door Ligtelijn
Olieverf op board
Formaat 50x60 cm inclusief lijst
De kunstschilder Evert Jan Ligtelijn was een productief schilder van zeer uiteenlopende onderwerpen. Hij was een autodidact, die lange tijd in zijn geboortestad, Amsterdam heeft gewerkt. Gedurende zijn leven maakte Ligtelijn ook verschillende verre reizen, onder andere naar de Canarische Eilanden en Midden, Zuid- en Noord-Amerika. Verzending op kosten van koper
Startzeit | 11-7-2013 um 12:00 |
Endzeit | 19-7-2013 um 12:00 |