Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Schilderij van Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Titel: Las Canarias (rechtsonder) en linksonder gesigneerd door Ligtelijn
Olieverf op board
Formaat 50x60 cm inclusief lijst
De kunstschilder Evert Jan Ligtelijn was een productief schilder van zeer uiteenlopende onderwerpen. Hij was een autodidact, die lange tijd in zijn geboortestad, Amsterdam heeft gewerkt. Gedurende zijn leven maakte Ligtelijn ook verschillende verre reizen, onder andere naar de Canarische Eilanden en Midden, Zuid- en Noord-Amerika. Verzending op kosten van koper
Heure de début | 11-7-2013 à 12:00 |
Heure de fin | 19-7-2013 à 12:00 |