Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Alex (Groot werk!)
Aat Veldhoen - "Wachten op Wittenburg te Amsterdam"
Corneille - litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999
Anton Rooskens - litho; compositie - 1967
Schilderij van Evert Jan Ligtelijn (1893-1975)
Titel: Las Canarias (rechtsonder) en linksonder gesigneerd door Ligtelijn
Olieverf op board
Formaat 50x60 cm inclusief lijst
De kunstschilder Evert Jan Ligtelijn was een productief schilder van zeer uiteenlopende onderwerpen. Hij was een autodidact, die lange tijd in zijn geboortestad, Amsterdam heeft gewerkt. Gedurende zijn leven maakte Ligtelijn ook verschillende verre reizen, onder andere naar de Canarische Eilanden en Midden, Zuid- en Noord-Amerika. Verzending op kosten van koper
Starttijd | 11-7-2013 om 12:00 |
Eindtijd | 19-7-2013 om 12:00 |