Kosta Boda - Design-Obstschale, Gunnel Sahlin Schweden, markiert
Herman Brood - Alex Herman Brood
Jaap de Ruig - Malunterricht im Atelier
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1962 |
Technik | Füller (Tinte) |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39.5 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Goed; paar lichte vlekjes en minieme scheurtjes aan rand, zoals vaak gezien wordt. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||