Jan Martens - Acryl auf Holz, Ohne Titel – Gerahmt
Rhani Mohabiersing - Caspar Dreaming
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Fenneke van der Elst uit 1996. Titel: Stilleven VII. Nummer:7/15. Afmetingen blad: H50 x b70 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie: in goede staat.
Ort des Objekts | Naaldwijk, Niederlande |
Startzeit | 15-12-2016 um 23:42 |
Endzeit | 22-12-2016 um 20:42 |