Harry Langdon - "Angelina Jolie"
Floris Meydam - Dickwandige Vase mit Luftblasen
Liesbeth Rahder - Von Tag zu Tag
Francois Bonvin - Graveur, Lampeneffekt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 76 x 56 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 130/190 |
Frank Lodeizen (1931-2013).
Titel: "Symétrie de Paris".
Kleurzeefdruk op dik papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 130/190.
1980.
Uitgegeven door "Prent 190.
Proper blad. Lichte golving over het blad, deukjes bovenaan aan boord.
Blad: 76x56cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 8.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).
Zustand | Gut | ||
Lichte golving over het blad, deukjes bovenaan aan boord. | |||
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 16-5-2019 um 20:10 |
Endzeit | 30-5-2019 um 20:55 |