Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1980 |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 52 x 67 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | EA II |
Zustand | Gut | ||
De conditie is zeer goed, m.u.v. de rechter marge, waar vlekken zitten, zie foto's. Bij plaatsing achter passe-partout vallen deze weg. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 7-1-2019 um 23:53 |
Endzeit | 18-1-2019 um 19:22 |