Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1978 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 38 x 56.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 40 |
Litho van Frank Lodeizen met tekst van Bert Schierbeek. Jaar: 1978. Titel: Bootsman. Afmetingen werk + tekstblad: h38 x b 56,5 cm. Het werk is op karton bevestigd en kan zo met passe-partout worden ingelijst. Nummer: 2 (oplage 40 stuks). Herkomst: collectie ABN AMRO. Op de foto lijkt het blad wat schuin te liggen, maar in werkelijkheid is het recht. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Zustand | Sehr gut | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 28-7-2018 um 11:12 |
Endzeit | 5-8-2018 um 20:48 |