Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Nicolaas Wijnberg - LANDSCHAFT
Dirkje Kuik - FRAUENPORTRAIT VENEDIG
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 66/250
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
KIJK OP OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
BIJ AANKOOP VAN MEERDERE WERKEN BETAALT U SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Startzeit | 19-11-2016 um 8:31 |
Endzeit | 25-11-2016 um 16:31 |