Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Markus Raetz - structure du tapis
John Martineau - « Harmony in Space » 1979 - édition 30 - signé à la main - numéroté
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Frank Rosen uit 1996
Afmeting blank houten lijst 88x68 cm in prima staat
Handgesigneerd en Genummerd 66/250
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 35 euro in ned(per koerier)
KIJK OP OP ONZE ANDERE INGELIJSTE WERKEN VAN FRANK ROSEN
BIJ AANKOOP VAN MEERDERE WERKEN BETAALT U SLECHTS 1X VERZENDKOSTEN
Heure de début | 19-11-2016 à 8:31 |
Heure de fin | 25-11-2016 à 16:31 |