Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 34 x 36 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 71 x 51 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 50 stuks |
Mijn Stad'
Kleurrijke abstracte zeefdruk van Frank Rosen getiteld 'Mijn Stad' uit 1991.
Afmetingen zeefdruk zonder lijst ongeveer 34 cm bij 36 cm
Afmetingen inclusief lijst. ongeveer 51,5 cm bij 71,5 cm.
Techniek: zeefdruk Gesigneerd: met potlood Frank Rosen 1991 Genummerd: 25/50
Conditie: als nieuw met aluminium lijst.
Zustand | Sehr gut | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Almere, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Almere, Niederlande |
Startzeit | 12-11-2020 um 10:11 |
Endzeit | 19-11-2020 um 21:37 |