Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Stil | Modern |
Thema | Stillleben |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 69.5 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Frans de Jong. Titel: Vaas met bloemen, voor Kees van Frans. Afmetingen blad: H69.5 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b49 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat.
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 7-9-2018 um 12:45 |
Endzeit | 17-6-2019 um 16:08 |