Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bijzondere houtsnede door Frits Lensvelt
Voorstelling van een abstracte compositie waar een woning in te herkennen is
Losbladig, zichtmaat 18x48, bladmaat 26x64
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Lensvelt '61'
Annotatie en nummering l.o. '2/50' en 'tirage de l'artist'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 3-8-2015 um 20:19 |
Endzeit | 10-8-2015 um 16:19 |