Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
handgesigneerd en genummerd
oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 65,0 x 84,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
Startzeit | 27-5-2015 um 21:49 |
Endzeit | 1-6-2015 um 21:49 |