Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
Handgesigneerd en genummerd
Oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 69,0 x 88,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 15,00
Startzeit | 20-5-2013 um 0:06 |
Endzeit | 28-5-2013 um 0:06 |