Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gabriel Godard
1933 Delouze
Ouvrage
Kleurlithografie op Buettenpapier
Handgesigneerd en genummerd
Oplage 170 + 180
in goede staat
afmetingen blad 69,0 x 88,0 cm
afmetingen beeld 58,0 x 72,0 cm
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 15,00
Heure de début | 20-5-2013 à 0:06 |
Heure de fin | 28-5-2013 à 0:06 |