Joan Gardy Artigas - Farbradierung METHAMORPHOSE von 1985
Anton Heyboer - Wunderschönes Gemälde eines Huhns, im Rahmen
Jan Simon Knikker - Blick auf Alkmaar
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kwetsbare houtdrukken van Le Roy in een oplage van 190. de eerste is in redelijke staat en de tweede krijg je er eigenlijk gratis bij, heeft waterschadevlekken maar kan voor de verzamelaar interessant zijn. Papierformaat 61 x 87 cm op Japans rijstpapier. In de uitserste randen wat verweerd.Gesigneerd en genummerd. De houtdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. ZZZW
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 21-12-2017 um 20:02 |
Endzeit | 31-12-2017 um 12:02 |