Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1983 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Japanisches Papier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 63 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 20 |
De feestmaand met Sint en Xmas staat bijna voor de deur en wat is er dan beter dan een mooi kunstwerk te geven. Daarom deze week de mooiste Guillaume Le Roy houtsnede die mij bekend is . Deze keer een compositie in blauw zwart tinten. Speels en sterk van compositie zoals zoveel van Le Roy's werk .Ook deze groot formaat houtsnede op speciaal papier . Deze houtsnede is in 1983 gemaakt in een serie die werd bepaald door levendige , maar tegelijk ook aardse kleuren. Nieuwstaat conditie .Oplage 20 ex. genummerd 15/20 en gesigneerd in potlood.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede
jaar : 1983
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 20 ex.
genummerd : 15/20
formaat : 93 x 63 cm.
Conditie: mint
Zustand | Wie neu | ||
Wonderschone houtsnede door Guillaume Le Roy uit 1983, genummerd en gesigneerd | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 15-12-2020 um 13:43 |
Endzeit | 27-4-2021 um 13:46 |