Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho uit 1977. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Genummerd 9/25 linksonder.
Beeldmaat 33 x 27 cm. Bladmaat 44 x 32 cm. Losbladig (geplakt op karton).
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 25-8-2017 um 19:46 |
Endzeit | 8-9-2017 um 19:46 |