Peter de Ru - Introvertiertes Porträt
Christiaan Paul Damste - abstrakte Komposition
Fenneke van der Elst - Drei Lilien III
Art des Kunstwerks | Design |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Heinrich Löffelhardt voor Arzberg - Drie serviesdelen servies Golfball wit
Het betreft de volgende delen;
Suikerpot
Creamer 0,2 L
Melkkan/kan
Alle stukken zijn in prima onbeschadigde conditie en aan de onderzijde gemerkt.
Heinrich Löffelhardt (1901 - 1979) geldt als een van de belangrijkste industriedesigners van de jaren' 50-'60 in Duitsland.
Hij ontwierp voor Arzberg porselein en Zwiesel glas.
Afmetingen;
Creamer; 8,5 cm hoog en inhoud 0,2 L
Suikerpot; 9,5 cm hoog en 9,5 cm in diameter
Melkkan/ kan; 17 cm hoog
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Gouda, Niederlande |
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2018 um 16:08 |
Endzeit | 9-6-2018 um 22:30 |