James William Frater - Düne und Meereslandschaft bei Domburg – Mischtechnik
Jacqueline Bozon - Diptychon – Untrennbar I und II – groß – Mischtechnik auf Leinwand – signiert
Ru van Rossem - Belzhasars Fest – Ets
Herman Brood - Farbsiebdruck WASHERWOMAN
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtige gouache van de kunstenaar Hendrik Johannes DUIVERMAN (1906-1973). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 38 cm. Gouache: 39 cm. x 29 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/duiverman.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Tweede exloermond, Niederlande |
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 23-7-2017 um 12:47 |
Endzeit | 4-8-2017 um 12:47 |