Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Hendrik van Bloem 1874 - 1960
Titel : " gezicht op Overveen"
Datering : ca. 1910
Medium / Techniek : olieverf op paneel
Maten : 58 x 48 (paneel) en 70 x 60 ingelijst
Gesigneerd : rechtsonder
Startzeit | 22-3-2014 um 13:44 |
Endzeit | 5-4-2014 um 14:49 |