Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets door Hendrik van Bloem.
Voorstelling van een hut in een heidelandschap.
Ets onder passepartout, beeldmaat 20,5x28, bladmaat 23x30,5
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hendrik van Bloem', tevens r.b. in de plaat en datering '1908'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 25-3-2014 um 21:01 |
Endzeit | 1-4-2014 um 22:01 |