Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets door Hendrik van Bloem.
Voorstelling van een hut in een heidelandschap.
Ets onder passepartout, beeldmaat 20,5x28, bladmaat 23x30,5
Gesigneerd in potlood r.o. 'Hendrik van Bloem', tevens r.b. in de plaat en datering '1908'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 25-3-2014 à 21:01 |
Heure de fin | 1-4-2014 à 22:01 |