Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Henk Schiffmacher
Zeefdruk EA exemplaar met de hand gesigneerd
in perfecte staat nooit ingelijst geweest
Afmeting 50x60 cm
In bezit van echtheidscertificaat
verzending 10 euro in ned 16.50 in belgie
Startzeit | 27-4-2014 um 16:20 |
Endzeit | 11-5-2014 um 16:20 |