Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Henk Schiffmacher
Zeefdruk EA exemplaar met de hand gesigneerd
in perfecte staat nooit ingelijst geweest
Afmeting 50x60 cm
In bezit van echtheidscertificaat
verzending 10 euro in ned 16.50 in belgie
Starttijd | 27-4-2014 om 16:20 |
Eindtijd | 11-5-2014 om 16:20 |