Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Theo Humblet - Gewitter über New York
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Bruxelles circa de eeuwwisseling (1900) - gesigneerde ets
- Formaat lijst: 28 x 35 cm
- Beeldformaat: 14 x 19 cm
- Conditie: Goed
- Beschrijving:
Gedeeltelijk met de hand ingekleurde ets van de Belgische kunstenaar Henri De Smeth. Het werk laat een steegje te Brussel zien rond de eeuwwisseling. Met potlood gesigneerd 'De Smeth'.
Startzeit | 3-6-2016 um 12:38 |
Endzeit | 10-6-2016 um 12:38 |