Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Bruxelles circa de eeuwwisseling (1900) - gesigneerde ets
- Formaat lijst: 28 x 35 cm
- Beeldformaat: 14 x 19 cm
- Conditie: Goed
- Beschrijving:
Gedeeltelijk met de hand ingekleurde ets van de Belgische kunstenaar Henri De Smeth. Het werk laat een steegje te Brussel zien rond de eeuwwisseling. Met potlood gesigneerd 'De Smeth'.
Heure de début | 3-6-2016 à 12:38 |
Heure de fin | 10-6-2016 à 12:38 |