Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Henriette Spiering ( 1946- )
Titel/Voorstelling : "Structuren in Steen "
Datering : 1982
Medium / Techniek : handgekleurde Ets op papier
Oplage : nr. 1 van 12
Maten : 30 x 40 cm (beeldmaat) en 53 x 63 cm (ingelijst)
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed
Henriëtte SPIERING (Amsterdam 1946)
Opgeleid aan de Rietveld academie. Werkt hoofdzakelijk abstract. Werkzaam als graficus en schilder
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2018 um 13:06 |
Endzeit | 9-3-2018 um 22:06 |