Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Henriette Spiering ( 1946- )
Titel/Voorstelling : "Structuren in Steen "
Datering : 1982
Medium / Techniek : handgekleurde Ets op papier
Oplage : nr. 1 van 12
Maten : 30 x 40 cm (beeldmaat) en 53 x 63 cm (ingelijst)
Gesigneerd : met potlood onder
Conditie : goed
Henriëtte SPIERING (Amsterdam 1946)
Opgeleid aan de Rietveld academie. Werkt hoofdzakelijk abstract. Werkzaam als graficus en schilder
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-2-2018 à 13:06 |
Heure de fin | 9-3-2018 à 22:06 |