Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige, grote aquatint ets van de Belgische kunstenaar Henri Cassiers. Met potlood gesigneerd rechtsonder, en genummerd “247” linksonder. Niet gedateerd maar aan de voorstelling te zien zal de ets vermoedelijk eind 19e / begin 20e eeuw (voor 1915) gemaakt zijn wat ook midden in het werkzame leven van Cassiers valt. Het werk laat het uitzicht zien vanaf het oude Rokin (nog ongedempt) richting de Dam met het oude beurspoortje, gesloopt in 1915, aan de rechterkant.
Het werk heeft in een passe-partout gezeten want er is een verkleuring langs de randen, maar dit is niet te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt. Begrijpelijkerwijs is het blad door de jaren heen wel uniform verkleurd. De kleuren tussen foto’s 1 en 2 verschillen nogal door het gebruik van twee verschillende camera’s, maar de kleuren van foto 1 zijn het meest natuurgetrouw.
Afmetingen: 63cm x 53cm (blad), 60cm x 50cm (ets beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O. Als dat echt niet lukt, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro, België – 20 euro).
Startzeit | 5-6-2015 um 18:05 |
Endzeit | 13-6-2015 um 21:05 |