Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Beurspoortje te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood genummerd: 54/100
Rechtsonder in de ets : monogram en gedateerd.
Ets : 17,5 x 11,5 cm. Met passe-partout en originele eiken lijst : 37 x 29 cm.
Ets , passe-partout en lijst in goede staat.
=========================================
Hermanus Davinus (Herman) Heuff (Den Haag, 9 juli 1875 - Heemstede, 1 juli 1945)
is bekend geworden als kunstschilder (Haagse School). Vanaf 1907 maakte hij veelal etsen en tekeningen. Heuff volgde avondlessen aan de Haagsche Akademie, onder Floris Arntzenius. Hij schilderde stadsgezichten en oude plaatsen in Zeeland, Zuid-Hollanden Italië. Heuff had contact met Theo van Hoytema en Willem de Zwart.
Heuff overleed in 1945 in zijn woning genaamd de Dorstige Kuil te Heemstede. Hij schijnt een inspirator voor Anton Pieck te zijn geweest.
Schilderwerk van Heuff is te vinden in het Gemeentemuseum Den Haag.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 8-11-2017 um 20:22 |
Endzeit | 21-11-2017 um 20:22 |