Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Beurspoortje te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood genummerd: 54/100
Rechtsonder in de ets : monogram en gedateerd.
Ets : 17,5 x 11,5 cm. Met passe-partout en originele eiken lijst : 37 x 29 cm.
Ets , passe-partout en lijst in goede staat.
=========================================
Hermanus Davinus (Herman) Heuff (Den Haag, 9 juli 1875 - Heemstede, 1 juli 1945)
is bekend geworden als kunstschilder (Haagse School). Vanaf 1907 maakte hij veelal etsen en tekeningen. Heuff volgde avondlessen aan de Haagsche Akademie, onder Floris Arntzenius. Hij schilderde stadsgezichten en oude plaatsen in Zeeland, Zuid-Hollanden Italië. Heuff had contact met Theo van Hoytema en Willem de Zwart.
Heuff overleed in 1945 in zijn woning genaamd de Dorstige Kuil te Heemstede. Hij schijnt een inspirator voor Anton Pieck te zijn geweest.
Schilderwerk van Heuff is te vinden in het Gemeentemuseum Den Haag.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Roelofarendsveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-11-2017 à 20:22 |
Heure de fin | 21-11-2017 à 20:22 |