Ciano Siewert - Großes Aquarell „Südholländische Landschaft mit Mühle“ aus dem Jahr 1969, signiert
Herman Brood - Für immer Freunde
Peter van den Braken - Um 1950 – expressionistisches Ölgemälde – Sommerabendlandschaft – signiert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2002 |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 90 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | XV/XX |
Dom Maestral, gesigneerde zeefdruk van Van der Linden.
Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 31-3-2023 um 15:41 |
Endzeit | 14-4-2023 um 15:22 |