Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Expressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 90 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | XV/XX |
Dom Maestral, gesigneerde zeefdruk van Van der Linden.
Met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-3-2023 à 15:41 |
Heure de fin | 14-4-2023 à 15:22 |