Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1979 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 58 x 38 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
- Originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
- Met het originele gedicht/ haiku (samen op één dubbelgevouwen blad zoals origineel uitgegeven)
- Titel: Herfst 2 (FUGA)
- Papier: Arches, 250 gram
- Gesigneerd met kleurstift door de kunstenaar.
- Afmeting litho (bladhelft): 38 cm x 58 cm.
- Afmeting volledig blad met gedicht: 76 cm x 58 cm.
- Jaar: 1979
- Uitgeverij: De volle maan
- Druk: De Schutter, Antwerpen
- Conditie: In goede staat, nooit ingelijst geweest
- Reflecties en schaduw te zien op de foto's.
- Rechtstreeks verkregen van de uitgever - Anders gesigneerd dan de genummerde uitgave!
Zustand | Gut | ||
Dit werk heeft enkele gebruikssporen zoals enkele kreukjes aan de rand/hoeken en lichte vergeling. Voor de rest in goede staat. | |||
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 10-6-2020 um 12:12 |
Endzeit | 25-6-2020 um 8:11 |