Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Jahr | 1979 |
Träger | Canvas |
Stil | Modern |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 80 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 55 x 85 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek Noordhollands landschap van Jaap de Carpentier. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘79) linksonder en in verso met stift gesigneerd, gedateerd en getiteld. In eenvoudige maar nette houten lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 55cm (incl. lijst), 80cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 25-4-2020 um 14:38 |
Endzeit | 2-5-2020 um 21:58 |