Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Jaartal | 1979 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 80 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek Noordhollands landschap van Jaap de Carpentier. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘79) linksonder en in verso met stift gesigneerd, gedateerd en getiteld. In eenvoudige maar nette houten lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 55cm (incl. lijst), 80cm x 50cm (doek)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-4-2020 om 14:38 |
Eindtijd | 2-5-2020 om 21:58 |