5. Jaap de Carpentier

Jaap de Carpentier (1921-1996)

2 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)

Jaap de CARPENTIER (1921-1996)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jaap de Carpentier - C90, Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 400!

Jaap de Carpentier - C90, Abstracte voorstelling

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd23-03-2021 om 20:01

Jaartal1962
Afmetingen123.5 cm x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jaap de Carpentier - Stilleven met kannen ,flessen en droge bloemen kopen? Bied vanaf 250!

Jaap de Carpentier - Stilleven met kannen ,flessen en droge bloemen

Geplaatst doorKunstgroeterhoeve

Eindtijd22-05-2021 om 22:18

Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst