Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Tekening met tekst van Jaap Mooy. Jaar 1982. Afmetingen: H27 x b42 cm. Midden onder tekening met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op karton. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Startzeit | 8-1-2017 um 22:15 |
Endzeit | 8-8-2017 um 10:39 |