Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Tekening met tekst van Jaap Mooy. Jaar 1982. Afmetingen: H27 x b42 cm. Midden onder tekening met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op karton. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Heure de début | 8-1-2017 à 22:15 |
Heure de fin | 8-8-2017 à 10:39 |