Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
JAAP WEYAND
BOTEN IN DE GARCHT
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 32 X 40 CM
GESIGNEERD LINKS ONDER JAAP WEYAND
GEKADERD IN EEN OUDE HOUTEN LIJST IN DE MAAT 43 X 52 CM
ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Startzeit | 23-11-2015 um 20:29 |
Endzeit | 29-11-2015 um 21:29 |